מסחר בשוק ההון הוא תחום קורץ שמזמין סוחרים רבים להתעניין בו. הם חולמים לסחור ולהרוויח הרבה כסף, להגדיל את ההון העצמי ואף להתעשר. זה נשמע כמו תחום פורח שקל לצבור בו הון עצמי. והמציאות אכן מוכיחה כי יש סוחרים שהצליחו בענף זה ואכן מרוויחים מהמסחר הזה הרבה כסף. אך כמובן שכדי להתחיל לסחור חשוב לרכוש הרבה ידע מקצועי ולצאת לסחור באופן מעשי רק כאשר כל הידע והיכולות נרכשו בצורה יסודית באמצעות הקורס של ביג שוט. כי מסחר חפוז שאינו מתבצע מתוך ידע הוא מסחר שגורר הפסדים והרבה מפח נפש. רק לאחר שרוכשים את הידע המקצועי ואת המיומנות ניתן להתחיל לסחור.

אז מה לומדים בקורס?

קורס איכותי ומקצועי יכלול שלושה שלבים של למידה. ואתם כלומדים, צריכים לברר היטב מראש ולבחור קורס שאכן מציע שת שלושת השלבים הנחוצים הללו. כיוון שלא בכל קורס מקנים לכם את היכולות ואת המיומנויות הנדרשות לשם עיסוק מעשי ומצליח בתחום. עליכם לעיין בתכני הקורס ולוודא כי הוא מכיל את כל מה שנחוץ לכם ללמוד על מנת לצאת בשלים למסחר מוצלח.

שלב ראשון – ידע כללי ותיאורטי. שלב זה כולל היכרות עם כל המונחים והמושגים הרלוונטיים לתחום. מכירים את אפיקי ההשקעה הקיימים, את השחקנים הבולטים בתחום, לומדים לקרוא נתונים ולהבין את המושגים השימושיים בתחום.

שלב שני – השלב השני כולל ידע תיאורטי לצד התנסות מעשית. בשלב זה יכירו הלומדים את אפיקי המסחר ואת הנתונים המוצגים. הם יבינו כיצד מנתחים את הנתונים ואיך קוראים את הגרפים המוצגים. כמו כן הם יוכלו להסיק מסקנות בדבר המשמעות של הנתונים הללו.

שלב שלישי – קבלת החלטות נכונה. סוחר מצליח מתנהל בצורה מושכלת ועם קור רוח. הוא לא מקבל החלטות בחופזה ולא יוצא לדרך לפני שהוא בוחן לעומק את הנתונים. בשלב זה ילמדו התלמידים על היכולות לשלוט על הדחפים ועל הפזיזות שלפעמים עשויה להפיל אותם למלכודות. כי סוחר מצליח הוא סוחר שיש לו הרבה ידע, אך גם סבלנות ויכולת לקבל החלטות קונקרטיות מתוך שיקול דעת והבנה.