כל אחד מאיתנו יכול לכתוב. כמו שאנחנו מדברים, נושמים, אוכלים, ישנים, כך כל אחד מאיתנו יכול לכתוב, כל אחד מאיתנו גם צריך לדעת לכתוב. לא משנה אם מדובר בטקסטים מפוארים או בטקסטים פשוטים לצרכים פרטיים או עסקיים. 

אך לא כל אחד יודע לכתוב בצורה נכונה, בצורה מדויקת, באופן שיאפשר לו להעביר את המסר שהוא רוצה. כאן נכנס המקום של קורס כתיבה. קורס אשר מועבר על ידי כותבים מקצועיים ומנוסים שיכולים לספק לנו מהידע והניסיון שלהם, בשביל ללמד אותנו כיצד לכתוב בצורה נכונה ויעילה. 

ישנם סוגים שונים של קורסי כתיבה כמו סדנת כתיבה אונליין וסדנת כתיבה עם מרצה בכיתה, כל אחד יכול לבחור את הקורס הרלוונטי עבורו, על פי הצרכים שלו, על פי מה שהוא מחפש, בהתאם לכיוון אליו הוא פונה. יש מי שיחפש קורס כתיבה שיווקית, יש מי שיחפש קורס כתיבה יצירתית, שירים, סיפורים, תסריטים או כל דבר אחר. באופן טבעי, יש הבדל בין כתיבה כזו או אחרת, הן בסגנון והן באופי. 

מדוע משתלם לקחת קורס כתיבה

כשאנחנו לוקחים קורס כתיבה מקצועי, אצל גורם בעל ידע וניסיון כמו צפריר בשן למשל, הרי שאנחנו יכולים לקבל כלים רבים שיכולים לעזור לנו להעביר את הדברים כפי שאנחנו רוצים וחשוב יותר, כפי שהקורא ירצה לקבל אותם. הכל שאלה, מה אנחנו רוצים להעביר לו. 

למשל, אנחנו נלמד את החשיבות של הכותרות, חשיבות של פסקה ראשונה, איך לתמצת רעיון, איך להפוך סיפור בנאלי למשהו שימשוך עניין, כיצד לשלב הומור ורצינות בצורה נכונה, איך נהפוך פרטים משעממים לסיפור מעניין. כל זה יכול לעזור לנו למכור את הסיפור שלנו, ולא משנה אם הסיפור הוא אישי או שמדובר על מוצר שאנחנו רוצים לשווק.