כתיבת קורות חיים יכולה להיות מאיימת ומפחידה. טוב, אולי קצת הגזמנו אך היא כן יכולה להיות מסובכת מעט למי שלא בנה לעצמו קורות חיים מעולם. במאמר זה, נרצה להבין איך כותבים קורות חיים ולעסוק באופן כתיבת קו"ח ועל החשיבות שיש בו לצורך קבלה למקום עבודה חדש.

איך כותבים קורות חיים

קורות חיים טובים, הם אלו שמשחזרים את הקריירה שלכם כל כך טוב, עד שמנהלי עבודה לא יצטרכו להתאמץ כדי לסרוק, לעבור עליהם ולהבין את הפרופיל שלכם. לכן, וודאו שקטע הסיכום בקורות החיים שלכם מספיק חזק כדי לתת הצצה טובה וקצרה לכל הקריירה שלכם.

מי שלא היה לו ניסיון בעבודה עד כה והגיש מועמדות בפעם הראשונה, מומלץ עבורו לדבר יותר על הפרויקטים, ההתמחות, הביקורים בתעשייה, ההכשרות וקורסים (אם יש) שנתנו לו ערך מוסף נוסף בחיים.

כתבו על ההישגים המיוחדים שלכם

אתה לא יכולים לחכות למגייס שיתקשר אליכם כדי לדעת על היסטוריית הקריירה שלכם ועל ההישגים שלכם עד כה. זה יראה כאילו כתבתם ופרסמתם את המכתב לחבר שלכם, ואתם מצפים שהוא יבין את התחושה שלכם.

לכן, חובה לכתוב קורות חיים טובים, כדי להציג את ההישגים שלכם באופן ברור וכדי לספר את סיפור ההצלחה שלכם עד כה.

השקיעו בניסוח ובתוכן בקורות החיים שלכם

בעת חיפוש עבודה, חשוב שיהיה לכם קורות חיים טובים אך וודאו שזה רק קורות החיים. אל תעשו את זה מהודר מידי או מלא בז'רגונים מייגעים כיוון שכך, יהיה מסורבל למגייס לקרוא אותו.

עוד דבר חשוב שיש לשים אליו לב; שלחו את קורות החיים בלבד או לכל היותר צרפו מכתב מקדים. אל תכללו או צרפו מכתב המלצות, אלא אם התבקשתם לכך.

לעוד מידע, בקרו באתר קורות חיים Resumake