ארונות הזזה מאפשרים לנו לנצל את החדר והחלל שלו באופן אופטימלי. הסיבה העיקרית היא שדלתות פתיחה מחייבות מרווח מסוים בחדר וזאת הסיבה המרכזית שארונות הזזה הם הפופולאריים ביותר בימינו.

לפני שתבחרו ארון יש דברים שצריך לדעת ומאוד חשוב שיהיה לכם גורם מקצועי איתו תוכלו להתייעץ, בעל ניסיון רב הן בתחום הארונות המעוצבים והן ביכולת לבצע התאמה אישית לכם ולחדר שבו יהיה הארון.

התאמה מיוחדת לחדר שינה קומפלט

כאשר אנחנו רוכשים ארון הזזה הגמישות של ארון מסוג זה, הופכת אותו לאלמנט עיקרי בחדר שינה קומפלט. זאת, לאור העובדה שניתן להשפיע ו"לשחק" עם האורך, הרוחב והעומק של הארון בקלות יחסית.

ייעוץ אישי

חשוב מאוד להתייעץ עם בעל מקצוע בעל ניסיון רב בתחום ארונות ההזזה שיאפשר לכם להתאים נכון את ארון ההזזה לצרכים שלכם ולא פחות חשוב לחלל החדר אליו הוא מיועד. כמו כן, תוכלו באמצעות ייעוץ אישי מהספק המוביל שתבחרו לוודא שארון ההזזה יוכל בעתיד לעבור ולשמש אותכם נאמנה בחדרים אחרים.

מגוון רחב של אפשרויות

כאשר אתם רוכשים ארון הזזה חשוב מאוד שיהיו לכם הרבה מאוד אפשרויות עיצוביות ובהתאם חשוב לבחור ספק שיש ברשותו את המגוון הנ"ל. בתוך כך חשוב לשים לב כי הסטנדרט של החומרים איתם עובד הספק הוא ברמה הגבוהה ביותר, ושהם עומדים בתקנים בינלאומיים בעיצוב בינלאומי שהוא גבוה יותר מהסטנדרט הישראלי.

כחלק מהעיצוב הבית תוכלו גם לשלב אלמנטים כמו מראה וסוגי ציפוי שונים אשר יאפשרו לכם קומפוזיציה נכונה של ארונות מעוצבים. בנוסף איכות החומרים תאפשר לכם אריכות ימים של הארון גם במעברי דירות ככל שיידרש, וזאת תוך חסכון כספי ניכר.