פייתון הינה שפת תכנות דינאמית השמה דגש על קריאות הקוד ומאפשרת ביטוי של תוכניות מורכבות בדרך קצרה וברורה. היא פותחה מתוך רצון להגיע לשפה פשוטה ומובנת, נוחה תחזוקה וקלה. לעומתה,  Javascript הינה שפת תכנות דינאמית מונחית עצמים המותאמת לשילוב באתרי אינטרנט ורצה על דפדפן האינטרנט בצד הלקוח. כך היא מפשרת יצירת יישומי אינטרנט מתוחכמים יותר. משתמשים בשפה זאת אתרי אינטרנט רבים. ההבדל בין לימודי שתי שפות אלו נובע מהייחוד של כל אחת ולכן, הן נלמדות למטרות אחרות.

מטרות לימוד שונות

כל מי שמעוניין לעסוק בבניית אתרים או בבניית משחקי מחשב ואפליקציות חייב ללמוד את שפת Javascript מאחר והיא השפה הנפוצה ביותר ובלעדיה יהיה קשה לבנות אתר מקצועי. באמצעותה ניתן לבנות ולהציג דפים דינאמיים בדפי הHTML הנדרשים. בנוסף היא נוחה לעבודה עם DOM ולתפעול DHTML. באמצעות שפת פייתון (הכירו חוג python לילדים) ניתן לפתח משחקי מחשב ואנימציות בדו מימד, וכן, לעבד נתונים. השיטה מבוססת למידה רב תחומית ומאפשרת שיפור בתחומים שונים וביניהם: מתמטיקה, אנגלית, פיזיקה ביולוגיה, גיאוגרפים  ועוד. הלימוד משפר את האפשרות למציאת עבודה בתעשייה העתידית, את ההשתלבות ואת כושר הישרדות של הילדים בעולם המודרני. 

לימודים און ליין

מומלץ ללמוד שפות אלו בחברה בעלת מוניטין בתחום. תחום הלימוד העצמי מהבית מאתגר מאוד ולא תמיד קל להבין את התהליך. בעזרת מנחים מקצועיים ופלטפורמות לימוד איכותיות ניתן להתגבר על בעיות אלו. כל תכנית הלימודים נוצרה לאחר שנות מחקר רבות על מנת להתאימן ללקוחות. ניתן לבחור במסלולים שונים והחל ממתחילים. ניתן לקבל שיעור ניסיון אונליין. לאחר מכן, כל אחד יכול לבחור את המסלול הנוח לו. הניסיון מוכיח כי תלמידים יצרו משחקים חדשים כבר בשבועות הראשונים בקורס.

קראו גם על קורס יוניטי לילדים