אחת הפעילויות האטרקטיביות ביותר כיום עבור ימי גיבוש לתלמידים בכל גיל, עובדים, קבוצת חברים ועוד, היא פעילות או די טי. מדובר על פעילות מיוחדת מאוד הכוללת בה בעיקר משימות המתבססות על משחק קבוצתי. באמצעות ביצוע המשימות כל משתתף יכול ללמוד על עצמו ועל חבריו ולא מעט וכן, להנות מהאתגר של המשימות ומתחושת ההצלחה, במידה ואכן הצליח לעמוד במשימה. פעילויות אודיטי הן הרבה מעבר לפעילויות מהנות גרידא. כאשר בוחרים בחברה הנכונה והטובה ביותר לצורך העברת פעילויות מעין אלה, ניתן להעביר לכל קבוצה פעילות מהנה מאוד, בעלת ערך מוסף משמעותי.

מהי פעילות אודיטי?

לא מעט אנשים שמעו את המושג ODT אך לא מעט מהם אינם יודעים במה בעצם מדובר. כאשר מדובר על פעילות זו מדובר על אימון מחוץ לגבולות המוכר. ראשית כל, הפעילות תערך במקום מנוטרל ממקומות אשר חברי הקבוצה רגילים אליהם. לא פעם פעילות מעין זו תערך בחיק הטבע. במהלך הפעילות המשתתפים יקבלו לא מעט משימות, כאשר המטרה שלהם היא לעמוד במשימות הללו כחלק ממשחק כולל. המשימות לרוב ידרשו מכל משתתף לעבוד בצוות, לגלות חשיבה יצירתית ואומץ ולהביא את היכולות שלו והכישרונות המיוחדים שלו לידי ביטוי. מדובר על משחק תחרותי מאתגר ומעניין מאוד, אשר לא מעט אנשים שמשתתפים בו יוצאים ממנו מרוצים מאוד הן מבחינת ההנאה והכיף שהיו כרוכים בו והן מבחינת תחושת הערך העצמי שלהם שהתעצמה והגיבוש יחד עם שאר חברי הקבוצה.

לבחור את הטובים ביותר עבור פעילויות אודיטי

אם החלטתם לארגן לקבוצה כלשהי יום כיף חוויתי ומגבש באמצעות פעילויות אודיטי הכוללות בהן משחקים שונים ומהנים, חשוב לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום העברת פעילויות מעין אלה. אנשי מקצוע מעין אלה ידעו כיצד לערוך את הפעילות בהתאם למטרות שהוגדרו מראש לפעילות זו. כלל הפעילויות יערכו בצורה הטובה והמהנה ביותר וחברי הקבוצה המשתתפים בפעילות ייהנו מכל מה שהיא מציעה בה. על כן, חשוב לבחון מראש מיהם אנשי המקצוע המציעים פעילויות מעין אלה בטרם בוחרים בהם.