אנשים רבים אשר בוחרים לנגן על גיטרה להנאתם כלל לא מכירים את הקאפו. קאפו הוא אביזר אשר מסייע לקיצור מיתרי הגיטרה ועל ידי כך מעלה את סולם הנגינה. נגנים רבים בכל רחבי העולם בוחרים לעשות שימוש באפשרות זו ועל ידי כך מצליחים לשנות את הסולם בו הם מנגנים. במידה וגם אתם מעוניינים להתנסות בקאפו מקצועי, חשוב לדעת לבחור נכון קאפו מותאם עבור הגיטרה שלכם. כיום יש לא מעט אביזרים נלווים לגיטרות אשר יכולים לשפר משמעותית את כל הנגינה שלכם. בכל רחבי העולם עושים שימוש בתוספים אלה אותם תוכלו לרכוש גם כאן בישראל, ראו כאן דוגמא!

הקאפו משמש לקיצור מיתרי הגיטרה והרמת הסולם בו תנגנו 

על מנת להצליח לבחור נכון את הקאפו הטוב ביותר עבור הצרכים וכן עבור הגיטרה שלכם, חשוב להגיע עם הגיטרה למקום ממנו תבחרו לרכוש את הקאפו. חשוב לדעת כי על מנת להצליח להפיק את מלוא התועלת מתוסף זה, חשוב לדעת להניח אותו נכון במיקום המתאים על מנת שיעשה את עבודתו על הצד הטוב ביותר. בחירה נכונה של קאפו מקצועי ואיכותי תביא לשינוי ניכר של סולם הנגינה שלכם. כפי שציינו לעיל, בשל הביקוש הגדול לתוסף זה כיום יש לא מעט סוגים שונים ולכן חשוב לדעת לבחור נכון. 

רבים בוחרים לעשות שימוש בתוסף לשם נגינה בסולם גבוהה

השימושים בתוסף זה נצרכים בעיקר כאשר אתם רוצים להרים את סולם הנגינה שלכם. במידה ואין כל סיבה בהרמת סולם הנגינה, אין כל סיבה לעשות שימוש בקאפו. למרות זאת אנשים רבים בוחרים לעשות בו שימוש תמידית למטרת אימון והתלמדות בסולמות הגבוהים במיוחד. בחרו נכון קאפו מקצועי ואיכותי ותוכלו ליהנות מנגינה בסולמות גבוהים יותר מאלה עליהם אתם רגילים לנגן, ראו לדוגמא קאפו לגיטרה באתר MUSICMART!