לימודי צילום לנוער

אז מה אתם עושים בחופש הגדול? יושבים כל היום מול המסכים? לנו יש הצעה אטרקטיבית יותר עבורכם, חוויה נהדרת לכל מי שאוהב צילום.

כאן נכתוב על נושא זה: לימודי צילום לנוער בחופש הגדול – למה זה כדאי?

האם זה מוקדם בשבילכם ללמוד צילום?

בהחלט לא. ניתן לומר כי לימודי צילום בבית ספר לתקשורת חזותית מתאימים גם לבני נוער שנושא זה קרוב לליבם. הרי באמצעות הטלפון הנייד אתם מצלמים כל דבר, המכשיר זמין כל העת ואתם לא יכולים להיפרד ממנו, והנה ניתנת לכם ההזדמנות להפוך לצלמים מקצועיים, במקום להיות צלמים חובבניים. ואם אתם כה נלהבים ואוהבים את התחום, תוכלו בעתיד לעסוק בו, ואף להשתכר ממנו.

פיתוח יכולות טכניות

בבית ספר לתקשורת חזותית, מציעים גם לימודי צילום לנוער . כאן תלמדו הרבה מעבר למה שאתם יודעים. כמו למשל פיתוח יכולות טכניות, כיצד לשלוט במצלמה, כל זאת בזמן שאתם צופים על הסביבה, ויש לכם רעיונות איך לתפוס שוט יצירתי.

בנוסף, במהלך קורס צילום לבני נוער, תוכלו ללמוד כיצד ניתן לרכוש מגוון כלים טכניים שהם הכרחיים על מנת ליצור תמונות איכותיות, ועל פי העדפותיכם. למשל: צילומי טבע, צילומים בחשיכה, כיצד מצלמים פורטרטים, צילומים עם פלאש, ועוד הרבה נושאים אחרים.

רק שישה תלמידים בכיתה!

בכיתות יהיו נוכחים רק שישה תלמידים כך שהמורה יוכל להקדיש תשומת לב לכל אחד מהם, ועניין זה גם יסייע לכם להתפתח בתחום במהירות, יכולות הצילום שלכם ישודרגו פלאים.

כמה מפגשים יש?

קורס צילום איננו אורך הרבה זמן, מדובר בארבעה מפגשים סה"כ, כל מפגש הינו חוויה בפני עצמה, והם נערכים בסטודיו מקצועי, במהלכו גם תצאו החוצה לטבע.